Rrëfehet Duka: Panucci, Arena Kombëtare dhe organizimi i Botërorit

December 31, 2018 17:04

Rrëfehet Duka: Panucci, Arena Kombëtare dhe organizimi i Botërorit

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në një intervistë për A2, dhënë për gazetarin Erald Kodheli, qetëson publikun sa i përket të ardhmes së trajnerit Christian Panucci mbi të cilin u njoftua nëpërmjet mediave për një largim të mundshëm si dhe nuk nguron të komentojë rezultatet e përfaqësueses kuqezi.

Sa i përket ecurisë dhe arritjeve të këtij viti, sipas Dukës, infrastruktura ka qenë një nga fitoret më të mëdha.

Kreu i FSHF nuk nguron të tregojë ekskluzivisht për A2, lajmin e aplikimit për të qenë vend kandidat për zhvillimin e një kampionati botëror femrash në vendin tonë.

 

v.l/ Dita

December 31, 2018 17:04
Komento

2 Komente

  1. Sporti December 31, 19:31

    Cope budallai nga finalja Europa League Dole ke femrat ai stadium eshte kot tirona nje milioni banore stadium 20mije spektatore

    Reply to this comment
  2. ta theme dhe une nje llaf January 1, 12:44

    Ky njesoj si Lulezimi; humbet dhe thote fitova. Keta ose jane mangut ose jane njerez qe duhen zhdukur nga faqja e shoqerise si perfaqesues te saj. E kane zaptuar.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*