Rrëfehet eskorta 18-vjeçare që del me të moshuarit

February 3, 2016 17:29

Rrëfehet eskorta 18-vjeçare që del me të moshuarit

Një vajzë australiane ka pranuar të rrëfejë për Daily Mail punën e saj si eskortë.

18-vjeçarja Maya nga Tasmania, në Australi, ka folur për atë që bën teksa del me të moshuar.

Ajo thotë se bën gjithçka me ta, përveç seksit.

Meshkujt i paguajnë deri në 350 dollarë për të drekuar me të dhe 200 dollarë për të bërë një shëtitje disa orë në plazh.

“Mund të fitoja më shumë, mijëra dollarë nëse do bëja seks me ta”, thotë ajo.

Por ajo thotë se kjo punë kërkon sakrifica.

“Është e lodhshme natyrisht. Duhet të kem kujdes të mos pi alkool ose drogëra, pasi nuk dihet ku mund të përfundoj”.

Maya thotë se ka shumë vajza të moshës së saj që bëjnë këtë punë.

“Është fitimprurëse. Përderisa nuk ka kontakt fizik me klientët, atëherë çdo gjë është o.k”.

February 3, 2016 17:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim