Rrëfehet kamerierja Ela: Pse ua vidhja xhiron ditore lokaleve

July 29, 2015 09:08

Rrëfehet kamerierja Ela: Pse ua vidhja xhiron ditore lokaleve

Kamerierja 30-vjeç- are, e njohur edhe me emrin “Ela”, e cila ishte kthyer në një makth për lokalet e Tiranës, ka pranuar të gjitha rastet e vjedhjeve që ka kryer.

Ajo ka shpjeguar edhe arsyet se përse kishte zgjedhur këtë rrugë. Emanuela Malaj, nënë e dy fëmijëve, e divorcuar nga i shoqi, ka treguar se kishte shumë borxhe dhe nuk paguante dot qiranë, dritat dhe ujin në shtëpi.

July 29, 2015 09:08
Komento

6 Komente

 1. Eri July 29, 09:22

  Po ti paske patur mundesi te punosh e te shlyesh borxhet pak nga pak, po tani qe re ne burg si do i shlyesh? Keqardhje per fatin tend, por veprimi eshte tejet i denueshem.

  Reply to this comment
 2. Lul July 29, 09:48

  Te pakten a kape ndonje dore te mire…e bere qe e bere.

  Reply to this comment
 3. lato July 29, 10:08

  Kjo i paska pasur dy arsye.Nuk ka vjedhur fukarenjte.

  Reply to this comment
 4. Kris 1 July 29, 10:27

  Te kishe vjedhur per qejf hajdede Po te vjedhesh per nevoje kjo sshte e tmerreshme.Po pse moj nuk I kerkove kryehajdutit ne qeveri te te fuste be ndonje bord drejtues si shume shoqe te tuat?
  Pse nuk zgjodhe drejtimin e duhur?

  Reply to this comment
 5. Loni pe betoni July 29, 12:03

  Te kishe vjedhur shtepine e Fullanit do te te thoshin bravo.

  Reply to this comment
 6. caci July 29, 14:15

  Nuk duhet te tallemi me fatkeqesine e nji femre qe, detyrohet te ushtroje vjedhjen per te perballuar detyrimet e jetes. Si nuk tallemi apo, protestojme per hajdutet e milionave nga e majta dhe e djathta?Kjo eshte fatkeqesi per ne,kur pleshtin ne jorganin e nji fukarai e shofim buall, ndersa elefandin e politikaneve e zvogelojme sa nji mize perdhese.Kurr do te veme mend ne qytetaret e martirizuar prej nji shekulli?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim