Rrëfehet modelja serbe për lidhjen pesëvjeçare me futbollistin e kombëtares shqiptare (VIDEO)

October 17, 2015 20:13

Rrëfehet modelja serbe për lidhjen pesëvjeçare me futbollistin e kombëtares shqiptare (VIDEO)

Lidhja e futbollistit të Kombëtares, Berat Gjimshiti, me modelen serbe, Alisa Menkovic, bëri shumë bujë mediatike, sidomos para ndeshjes ndaj Serbisë.

Në një video-intervistë për Prive, bukuroshja ka treguar se si është ndier pas kualifikimit të Shqipërisë në ‘Euro 2016’ dhe njëherësh ka folur për lidhjen me lojtarin nga Lugina e Preshevës.

Ajo ka treguar se janë së bashku qe pesë vite dhe janë duke e shijuar çdo moment.

“Berati dhe unë jemi njohur përmes shoqes time më të mirë. I dashuri i saj gjithashtu luante për FC Zurich”, ka thënë Alisa.

Modelja ka rrëfyer se ata ishin fillimisht miq dhe më pastaj vendosën të krijonin lidhje.

“Ai i frymëzon njerëzit që të jetojnë ëndrrat e tyre dhe kjo është ajo që ata duan, ai gjithashtu më frymëzon edhe mua”, ka shtuar ajo.

 

 

 

October 17, 2015 20:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*