Rregullohet në kohë rekord rrjeti i ujit të pijshëm në rrugën “Jul Variboba”

August 14, 2018 20:54

Rregullohet në kohë rekord rrjeti i ujit të pijshëm në rrugën “Jul Variboba”

Bashkia e Tiranës vijon punën e saj për përmirësimin e rrjetit të ujit të pijshëm si dhe riparimin e defekteve në zona të ndryshme të kryeqytetit.

Kësaj here UKT, pas njoftimit të ardhur nga ana e banorëve të zonës, ka rregulluar rrjetin e furnizimit me ujë të pijshëm në rrugën “Jul Variboba” në Tiranë, duke e përfunduar atë në një kohë të shkurtër.

UKT bën me dije se punimet janë kryer në një kohë të shkurtër duke mos patur ndikim në furnizimin me ujë të pijshëm për banorët e kësaj zone.

o.j/dita

August 14, 2018 20:54
Komento

2 Komente

 1. Mark U.K August 14, 21:01

  Sa ka qene rekordi i me parshem?haha

  Reply to this comment
 2. Lili August 15, 08:25

  Demek kur duan,munden me ndreq shpejt…
  ndoshta kemi ndonje happy few qe banon andej,qe te riparohet ne kohe rekord
  Shqipet tjera munden me prit me vjet..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*