Gazete e përditshme e pavarur

“Rrëshket” Basha! Premtoi në 2020-ën se do të ndërtonte Teatrin Kombëtar “aty ku ishte, ashtu siç ishte”, ndryshon versioni në Shkodër!

April 5, 2021 19:29

“Rrëshket” Basha! Premtoi në 2020-ën se do të ndërtonte Teatrin Kombëtar “aty ku ishte, ashtu siç ishte”, ndryshon versioni në Shkodër!

“Zotimi i parë ka të bëjë me financimin e mbi 20 mijë artistëve shqiptarë”, tha Basha në një takim elektoral me gratë dhe artistët në Shkodër.Ai premtoi edhe heqjen e fiskalizimit për bizneset, dhe dysfishimin e ndihms ekonomike. Basha u shpreh se plani i PD-së për mbajtjen hapur të shkollave deri në orën 14:00 do të ndihmojë arsimin e fëijëve të tyre.

Për të realizuar këto premtime, Basha u shpreh se do ti marrë lekët nga aferat korruptive që do të ndalojë.

m.m/ dita

April 5, 2021 19:29
Komento

5 Komente

 1. mirel April 5, 19:39

  Ky e la Boratin pa pune…

  Reply to this comment
 2. zef mici April 5, 19:53

  Cop dick i pa bere synet
  i rekomandoj nje takim se po mbaron spitali i fierit

  Reply to this comment
 3. Adih April 5, 19:58

  Ore Bashe qe ka korrupsion ripjellja ,kjo nuk diskutohet .Por ti o Bashe je komlet i pa besueshem .Globi rrotullohet tamam si Rama qe te “denoi ” ty tek rruga e kombit 230 milion dollareve .Mire ja u beni kokpalareve qe ju votojne ju dobicave te Ramiz Alise pardesy bardhet .Bile edhe pak e kane ,zvarre ti terhiqni .Per mendimin tim ,qe me vjen keq ,kesaj here dhe nuk e deshiroj absolutisht ,PS do beje koalicion me PD mbas 25 prillit ..Se LSI e shtrydhet si limon ,nje here fjeti me PD dhe heren tjeter fjeti me PS .Si ju te PD e si motra e juaj PS jeni komplet pa program i bini qemanes pa nota .Mjere ne te mjeret ,cna ka gjetur belaja ,na jeni ngjitur si m.ti mbas kepuces .

  PS::Mos se po tallen me fjalet e tua o Bashe cilimijte tane ,dhe je i pa besueshem kur thua se do jam marim leket dhe do i prishim koncensionet Rame Ripjelljes ,tamam si te shperbleu ty Rama tek pallati ne ujin e ftohte ne Vlore ,qe ishte komplet i jashte ligjshem me 15 milion Euro .Nuk e di sa i dhe per dorovi Rames ,bile ta mbaroi ne strasbourg Rama para afatit se kane mbi 10 vite para teje shume pronare kondra shtetit kondra prone ne gjykaten e Strasbourgut dhe akoma nuk i kane dale vendimet .Prandaj je i pa besueshem o Bashe mashtruesi .

  Reply to this comment
 4. Eh c'a na ka gjet. April 5, 22:27

  Nuk ka ndonje koqe aty ne Shqup qe te ndaloj kete tranvestite.
  Lulushja, “Fondacionin Sudja” e ka transferuar ne SHQUP.

  Reply to this comment
 5. Ethem Lalaj April 6, 01:01

  Mos e shani Lulin o sufllaqexhinj. Do e keni zv. kryeminister ne koalicionin PD-PS. Apo do e beni si me Meten, kur lideri global e beri president ?!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

izmir escort antalya escort izmir escort porno izle porno indir ankara jigolo izmir escort bursa escort instagram takipçi kasma instagram takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni hilesi instagram takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni satın al izmir escort eskişehir escort bayan