Rrëshqitje dherash nga reshjet, bllokohet aksi Kukës-Peshkopi

June 14, 2018 20:55

Rrëshqitje dherash nga reshjet, bllokohet aksi Kukës-Peshkopi

 

Dhjetëra automjete janë bllokuar në aksin rrugor Kukës-Peshkopi prej dy orësh.

Shkak mësohet të jetë bërë rrëshqitja e dherave në fshatin Ujmisht si pasojë e reshjeve të dendura që përfshinë të enjten pasditen vendin tonë.

Shërbimet e Transportit Rrugor pritet të nisi punën për hapjen e aksit ndërsa nga ngjarja nuk raportohen dëme materiale të mjeteve

l.h/dita

June 14, 2018 20:55
Komento

1 Koment

  1. MH June 15, 12:55

    Shpenzimet per rikthim ne gjendje normale pune ti baje Lulrrushi qe i plasi zemra per begatine e popullit.Ky mandej ka ne xhepa dhe zhvatjen pa kandar nga ndertimi i kesaj rruge.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim