Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

July 17, 2017 10:22

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

 

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës.

Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat.

July 17, 2017 10:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*