Rrëzohet brenda çerdhes, fëmija 2-vjeç në gjendje kritike për jetën

September 19, 2017 14:25

Rrëzohet brenda çerdhes, fëmija 2-vjeç në gjendje kritike për jetën

Një ngjarje e rëndë është raportuar këtë mesditë nga qyteti i Bulqizës. Një fëmijë 2 vjeç është rrëzuar në çerdhe dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

2-vjeçari është nisur me urgjencë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

Nga raportimet e para, bëhet e ditur se gjendja e vogëlushit është kritike, ndërsa pritet mbërritja e helikopterit në kryeqytet.

September 19, 2017 14:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*