Rrëzohet kamioni me sheqer, bllokohet Rruga e Kombit

November 11, 2017 10:13

Rrëzohet kamioni me sheqer, bllokohet Rruga e Kombit

Rruga e Kombit është bllokuar mëngjesin e së shtunës, pasi një kamion i cili transportonte sheqer është rrëzuar.

Ngjarja ka ndodhur në afër të Kukësit. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe raportohet se nuk ka person të lënduar.

Kamioni ka zënë një prej korsive të rrugës, e për pasojë është ngadalësuar qarkullimi i mjeteve në këtë aks.

November 11, 2017 10:13
Komento

2 Komente

 1. C'a bohet kshtu November 11, 17:49

  ….. krype, krype, qe te neutralizohet mullari i sheqerit ha ha ha.
  Hyri me ne fund ne pune edhe skeci me protaganist kryesor te madhin Fadil Hasa.

  Reply to this comment
 2. Dn November 12, 02:17

  Ah ma ne fund paska arritur sheqeri atje..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*