Rrëzohet nga makina në mes të autostradës, gruaja po bënte video për në Snapchat

September 19, 2020 16:44

Rrëzohet nga makina në mes të autostradës, gruaja po bënte video për në Snapchat

Këtë të shtunë, një grua është rrëzuar nga dritarja e makinës në mes të autostradës në Angli.

Policia njoftoi se ajo ishte ulur në sediljen e parë dhe ishte varur në dritaren e makinës  për të filmuar një video për ta bërë gati për në aplikacionin e përhapur, Snapchat.

Ky incidenti ka ndodhur për gjatë autostradës  M25 midis kryqëzimit 6 dhe Clacket Lane Services në Angli dhe menjëherë ndihma e shpejtë shkoi në vendngjarje duke i ofruar gruas ndihmën e parë mjekësore.

Sipas njoftimit, thuhet se ajo pësoi lëndime të rënda dhe duhet ta quajë veten si një njeri me shumë fat pasi mund të kishte një përfundim tragjik.

h.b/ dita

September 19, 2020 16:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim