Rrihen sërish rusët dhe anglezët (Video+Foto)

June 15, 2016 14:01

Rrihen sërish rusët dhe anglezët (Video+Foto)

Këto janë pamjet më të reja të rrahjes masive të tifozëve huliganë rusë me ata anglezë në qendrën e qytetit të Lille, në Francë.

Policia franceze u detyrua që të përdor gaz lotsjellës, pasi kjo ishte përleshja e dytë për vetëm disa orë që ndodhi në pjesën veriore të Francës.

Grushte dhe shkelma ishin shkëmbyer gjatë rrahjes masive që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm, teksa të njëjtit po largoheshin nga një klub nate.June 15, 2016 14:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*