Rritje temperaturash apo reshje shiu? Si do të jetë moti në ditët në vijim

August 14, 2017 09:15

Rritje temperaturash apo reshje shiu? Si do të jetë moti në ditët në vijim

Pas uljes së temperaturave dhe reshjeve të shiut para dy netësh në disa qytete në vend, parashikohet sërish një rritje temperaturash në ditët në vijim të muajit gusht.

Një lajm i mirë për të gjithë ata që kanë planifikuar pushimet në dy javët e fundit të gushtit.

Sipas meteoalb, java që vjen sjell rritje të lehta të temperaturave duke kulmuar pjesën e dytë të javës.

Ndërsa një tjetër rënie e temperaturave parashikohet që të ketë në datën 20 gusht.

August 14, 2017 09:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?