Rroshi merret në pyetje në Tiranë

June 13, 2016 20:35

Rroshi merret në pyetje në Tiranë

Policia e Tiranës ka ekzekutuar vendimin e gjykatës dhe urdhrin e Prokurorisë së kryeqytetit për arrestimin e kryebashkiakut Elvis Roshi.

Pas prangosjes në Kavajë, Rroshi është shoqëruar në ambientet e Drejtorisë së Policisë Tiranë ku do të merret në pyetje për akuzat që rëndojnë mbi të, falsifikimi i dokumenteve.

June 13, 2016 20:35
Komento

4 Komente

 1. demo June 13, 21:10

  Mjere kush gjendet ne nje llogore me Ramen!Nena,baba,femiu,gruaja,shoket.Te gjithe i sakrifikoi.Kete mani per vellavrasje kolektive kur nuk mund te qelloje kundershtarin,Berisha ja njeh mire dhe po ja denon miqte me pushtetin e tij.I bej thirrje djemve te kombetares,qe te mbajne larg kryeministrin,se mund t`ju fuse ndonje flakon droge!

  Reply to this comment
 2. Arber June 14, 01:14

  Roshi do denohet, por kavaja nuk dorezohet!

  Reply to this comment
 3. xhimi June 14, 12:48

  Cohu Kavaje! Filloje me drejtesine per te bere drejtesi. Ke tere poullin me vete. Koha eshte sot. Dekriminalizimi eshte antikushtetues dhe ne shkelje te te drejtave te njeriut. U be per te plitesuar tekat e krimineleve e hajduteve te medhenje.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim