“Rrugë të mbarë ku**vë”. U mor në pyetje nga policia për atentatin Ndojës, “kolegia” i bën postimin befasues

November 8, 2019 10:44

“Rrugë të mbarë ku**vë”. U mor në pyetje nga policia për atentatin Ndojës, “kolegia” i bën postimin befasues

Emri Kejvina Kthella riklasifikohet në lajme por këtë herë jo në ato rozë, por në njoftimet e kronikës.

Vajza e showbiz-it shqiptar është zbuluar se fliste në tel me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji.

Kjo ka bërë që Kejvina të merret në pyetje nga Policia.

Burime policore thanë për “Balkanweb” se ajo kishte biseda të shpeshta me 34-vjeçarin Rraja.

Ajo është marrë në pyetje për të zbuluar më shumë rreth lëvizjeve të Rrajës, ditën e atentatit.

Ky shoqërim në polici duket se i ka pëlqyer një tjetre të “së njëjtës fushë”, Einxhel Shkira, me të cilën vetëm pak ditë më parë, Kejvina pati një përplasje fizike.

Shkira: Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë ku*vë” .

Oriola Marashi, Kejvina Kthella dhe Einxhel Shkira janë përleshur mbrëmjen e 15 tetorit në Liqenin e Thatë të Tiranës.

Vajzat e shoubizit janë zënë keq me Einxhel Shkirën aq sa kanë përfunduar në përleshje fizike dhe ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së kësaj të fundit.

Shkira ka bërë një denoncim në Postën e Policisë në Farkë dhe çështja është duke u shqyrtuar.

Einxheli dhe Kejvina thuhet se janë parë me shenja ngado.

Dyshohet se gjithçka ka filluar pas fitores së Kejvinës në “Dance With Me”.

Pas sherrit Oriola dhe Kejvina janë larguar me makinën e kësaj të fundit, ndërsa Einxhel ka shkuar në polici së bashku me vëllain.

Kjo e fundit është mikeshë me Françeska Jaçen dhe thuhet se më herët Kejvina është zënë me të për shkak… të një çante të shtrenjtë.

 

o.j/dita

November 8, 2019 10:44
Komento

8 Komente

 1. Zigur Qarri November 8, 11:05

  Interesant!
  Kjo tregon se nuk jemi aq te varfer sa pretendojm.

  Reply to this comment
  • Taqka November 8, 12:45

   Jeni te nje lloji o Zike marmita. Ato i kane bere parate me kembe perpjete e ti ne gjunje me goje hapur gazetave e forumeve

   Reply to this comment
 2. Aladini me Eskorte November 8, 12:13

  Dava kurvash
  Eskorta drogaxhinjsh

  Reply to this comment
 3. Messerschmidt November 8, 13:13

  sie gjakdhjerat cinkige ne beograd e athine apo ne ishujt e e bordellove ne ege !!!

  Reply to this comment
 4. fteri November 8, 16:00

  unë nuk kuptova asgjë mbi këtë zallamahi epshi për tu përleshur njëra me tjetrën ,dava prosti……..,mjer kush na përfajqëson në skena arti ,pa art,se për kulturë nuk bëhet fjalë fare.

  Reply to this comment
 5. Ylli November 8, 19:18

  Kur i degjon qe artikulohen apo intervistohen keto te ashtuquajtura “vipe” te showbizz – it shqiptar ,ndjen keqardhje per katandisjen e femres shqiptare .
  Keto nuk jane as seksi ,as terheqese ,as mikluese ,as te bukura e as tunduese .
  Keto lloj femrash e shumta mund te jene deshira te atyperatyshme te nje momenti !!
  Pak me vone ,si mund ta durosh debilllekun e dukshem te tyre ……vetem po te jesh produkt malli !!

  Reply to this comment
  • Viki November 8, 19:20

   Po kurva o njeri
   sa i analizon
   Hap kembet dhe jeto
   Brez i marre fund moralisht
   Tallen me cdo gje qe vlen vertet

   Reply to this comment
 6. Hosteni November 8, 21:32

  Hahahaha…ore kurvlliku eshte profesioni me i vjeter ne bote. Ka patur e do kete, ama shikoni baterdine qe eshte bere me emrat ne Shqiperi. Kejvina, Einxhell, Klajda, Kejsi, Kajsa, Kaka etj.etj.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim