“Rrugët tona ndahen këtu”, Kamza shkarkon trajnerin Klodian Duro

November 8, 2018 11:04

“Rrugët tona ndahen këtu”, Kamza shkarkon trajnerin Klodian Duro

Klubi i futbollit të Kamzës ka shkarkuar nga detyra trajnerin Klodian Duro.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi në një postim në faqen zyrtare të Facebook-ut.

Sipas drejtuesve të klubit ky vendim u mor pas rezultateve të dobëta në ndeshjet e fundit.

Statusi në Facebook

Klubi ben te ditur mbylljen e bashkepunimit me trajnerin Klodian Duro. Duke e falenderuar trajnerin per kontributin e tij te palodhur, perkushtimin dhe gjithçka dha per skuadren tone, bejme te ditur se rruget tona ndahen ketu. Mungesat e rezultateve na detyrojne te bejme nje zgjidhje tjeter ne kete moment. Trajnerit Klodian Duro, i urojme suksese ne karrieren e tij ne vazhdimesi dhe e konsiderojme gjithnje pjese te familjes sone.

o.j/dita

November 8, 2018 11:04
Komento

1 Koment

  1. Ciftelia (Prec Zogaj) November 10, 04:28

    E moren vesht qe e keni pjese te famljes Duron, por jepini parate qe i takojne sipas kontrates se lidhur me pare, se ka plot Mziu daullexjiu nga parate e taksapagueve, pataja e Kukesit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*