Ruçi: Veprat e bëjnë akademikun Kolec Topalli të pavdekshëm

May 25, 2018 14:10

Ruçi: Veprat e bëjnë akademikun Kolec Topalli të pavdekshëm

 

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi bëri homazhe dhe vendosi një kurorë në nderim të akademikut të shquar Kolec Topalli, i cili i nda nga jeta dje.

“Nderim e respekt akademikut të nderuar. Kolec Topalli ishte një akademik e gjuhëtar i shquar, shqiptarët i janë atij mirënjohës për veprat që krijoi, të cilat e bëjnë atë të pavdekshëm”, u shpreh Ruçi.

l.h/ dita

May 25, 2018 14:10
Komento

3 Komente

 1. A May 25, 16:48

  Shoku Ruci ky zotria Kalec T ndjese past do te mbetet vetem i :vdekshem .As vepra e tij nuk do te jete e pa vdekeshme..Une te mirekuptoj ,”ta heq vendi” Por kalibroje mire mendimin.Ky zotrija ketu ,ka qene nje sherbetor besnik i BERISHES ne ditet me te erta te Pordhalizmit Dhjesmokratik.Mbaje Kolec kalecin te rruat .MIKU QE TE DO DHE STE HARON

  Reply to this comment
 2. Tani May 25, 23:55

  Ka vdekur nje sherbetor i esadistit me te ndyre qe ka pare Shqiperia. Nuk ja dime dhe as ja kemi degjuar veprat qe ky person ka bere por ja kemi degjuar balten kur ka qene ne sherbim te tradhetarit dhe ndyresires me te ulet te kombit shqiptar, Sali ndyresires. Ti besh sherbime Berishes te ben jo te pavdekshem, por te harrushem brenda 2 sekondash. Nuk kemi as edhe nje keqardhje per njerez te tille. Madje them se nese ka nje Krijues njerez te ketijn kallepi do te japin llogari para tij, ne HELL.

  Reply to this comment
 3. Alphade May 26, 09:21

  O ,..
  Ruco,vepra qe s’i lexon as familja e tij.
  Pse behest kaq servile apo je dashuruar
  Me shkodren qe nga 2 Prilli.!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?