Pse prezantueset TV nuk duhet të bëjnë dasëm sipas Rudinës

December 31, 2017 11:16

Pse prezantueset TV nuk duhet të bëjnë dasëm sipas Rudinës

Rudina Magjistari ka dhënë një intervistë për emisionin Thumb.

Ndër të tjera, Rudina është pyetur nëse do të ketë një dasmë nga ajo dhe partneri i saj në 2018-ën.

“Me thënë të drejtën nuk jam natyra. Mua më duket sikur çdo ditë me programin tim, gjithë këto vite që jam marrë me këtë profesion më duket sikur një dasmë e vogël, është një nusërim i vogël! Për të gjitha prezantueset besoj! Janë gjithmonë ato qendra e vëmendjes, janë ato që përgatiten më herët për veshje, për fustane, për lookun, për flokët, që duhet të dominojnë situatat në çdo moment”, – shprehet Rudina.

December 31, 2017 11:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*