Rusia, e pakrahasueshme në javën e modës së Mercedez Benz

October 26, 2017 13:51

Rusia, e pakrahasueshme në javën e modës së Mercedez Benz

Gjithmonë jemi sy e veshë kur starton java e modës nëpër shtetet e ndryshme të Europës. Paris , Milano , Stamboll , epitomat e modës , luksit, dhe trendeve të fundit . Fillimisht parakalojnë në ato pasarela gjigande e më pas vijnë edhe në garderobën tonë.Por jo vetëm në Europë ndodh kjo magji e modës . Me temperaturat që po zbresin gjithnjë e më shumë , me klasin që karakterizon ktë vend , dhe  me një show fantastik të Mercedez Benz Fashion week 18’, Rusia ka marrë vëmendjen e të gjithë mediave për ktë javë mode.

Nga revista prestigjoze ‘ Vogue ‘ janë pëzgjedhur më të mirat e ‘street style ‘ ndryshe e thënë stili I rrugës , stili casual  . Ne jua sjellim juve e kështu   marrim edhe  ide për veshjet tona të perditshme.

Kësaj i thonë , shih me sy dhe plas me zemër

 

 

 

a.k/dita

 

 

 

October 26, 2017 13:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*