Ryshfeti 50 mijë €, vendimi për gjyqtaren Andrea në 12 qershor

May 26, 2017 11:48

Ryshfeti 50 mijë €, vendimi për gjyqtaren Andrea në 12 qershor

 

Është mbyllur shqyrtimi gjyqësor për gjyqtaren Majlinda Andrea. Vendimi për Andrean do të jepet më 12 qershor ora 12:00 në Gjykatë të Lartë.

Ajo akuzohet se ka marrë 50 mijë euro në favor të një vendimi.

Sipas hetimeve të Prokurorisë, Eleni Lino dhe Ilia Çabiri, nëpërmjet sekserit Petraq Dashi dhe Odhise Andreas, i kanë paguar në muajin korrik të 2016 gjyqtares Majlinda Andrea 50 mijë euro në këmbim të një vendimi pronësie.

May 26, 2017 11:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*