Sa do të zgjatë protesta e opozitës?

May 25, 2019 19:18

Sa do të zgjatë protesta e opozitës?

Protesta e 6-të e opozitës, pritet të zgjasë 4-5 orë.

Ndonëse Partia Demokratike nuk ka dhënë një orarë zyrtarë, sipas eksponentëve të kësaj partie, protesta përfiltet se do të zgjasë deri në orën 22-23:00.

Në shesh ka nisur grumbullimi i protestuesve ndërsa me ta pritet të bashkohet dhe kreu i selisë blu, Lulzim Basha.

j.l./ dita

May 25, 2019 19:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*