Sa u paguan prezantueset e “Sanremos”, Georgina e dhuron për bamirësi shumën e parave

February 8, 2020 19:16

Sa u paguan prezantueset e “Sanremos”, Georgina e dhuron për bamirësi shumën e parave

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina shkëlqeu në natën e tretë të Sanremos, ku edhe performoi një tango duke rënë në sy të gjithëve.

Pak ditë para festivalit u tha se Georgina kishte kërkuar të paguhej me 140 mijë ndërkohë që produksioni kishte vendosur shumën 20-25 mijë euro për të gjitha prezantueset.

Mediat e huaja shkruajnë se produksioni e pranoi shumën e Georginës dhe me paratë modelja ka bërë një gjest bamirësie.

Paratë Georgina i ka dhuruar për të ndërtuar një spital për fëmijë në Torino i cili ka nevojë për investim.

 

l.h/ dita

 

February 8, 2020 19:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim