Sadija konfirmon divorcin me Shkëlzenin? Voton vetëm!

June 23, 2013 12:49

Sadija konfirmon divorcin me Shkëlzenin? Voton vetëm!

Çështja e divorcit të djalit të kryeministrit, Shkëlzen Berisha, u trajtua nga media, por pa marrë asnjë reagim nga familja kryeministrore, e cila tentoi që ta mbante të fshehur këtë çështje, ndoshta duke iu druajtur ndikimit në zgjedhje.

Pati raportime në media se Shkëlzeni është ndarë nga e shoqja për t’u lidhur me modelen Armina Mevlani, ndërkohë që vetë Sadija pati deklaruar se ata nuk janë ndarë.

Por kjo foto e realizuar sot në një qendër votimi në Lundër, tregon Sadije Berishën duke votuar vetëm, pa Shkëlzenin.

Sadija mbërriti në qendrën e votimit me një shofer dhe dy fëmijë të vegjël.

Ende nuk dihet se në ç’fazë është divorci i tyre, ndërsa Armina ka deklaruar se i dashuri i saj e do atë në maksimum.

June 23, 2013 12:49
Komento

2 Komente

  1. Drin June 23, 12:56

    Sadija sot ka votu per Rilindje! :p

    Reply to this comment
  2. beni June 23, 13:29

    Dashuron nje Ortodoks,nuk i pelqen myslymanlleku!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*