Sadije Berisha prezanton të dashurin natën e Vitit të Ri

December 31, 2015 19:47

Sadije Berisha prezanton të dashurin natën e Vitit të Ri

Ish-bashkëshortja e djalit të ish- Kryeministrit, Shkëlzen Berisha, ka zgjedhur fundvitin për të deklaruar se një ndryshim ka ndodhur në jetën e saj private.

Ajo ka postuar në Istangram një foto ku shfaqet duke u puthur me një mashkull.

Kjo tregon se Sadija e ka lënë pas krahëve marrëdhënien me Shkëlzenin dhe është zyrtarisht e angazhuar në një lidhje të re.

 

12463852_10153846869588713_2100252809_n-1

 

December 31, 2015 19:47
Komento

5 Komente

 1. Fitim December 31, 20:04

  Mire ja Ben kinezit hajdut

  Reply to this comment
 2. Pse? December 31, 20:17

  Me gjithe respektin qe ushqej per ju te Ditas po pse lajm perben ky. Kush eshte Sadija??? Per Shqiptaret ajo as ka ekzistuar edhe kur ishte me Shkerdhen Sypeshkaqenin edhe tani.
  Gezuar 2016!

  Reply to this comment
 3. 5;46 12/31/2015 December 31, 23:47

  BRAVO GAZETA DITA

  BASHKOHEM ME KOMENTUESIN “PSE”

  BILES DO TE SHTOJA:

  ERMAL ILIR ENVER HOXHA ESHTE NE BURG PER 1 TE MILJONTEN E NDYRESIVE QE KA BERE SHKERDHEN BERISHA..KUR KY I FUNDIT ESHTE BERE DONZHUAN..DHE JU GAZETARET PER CDO PORDHE TE SYPESHKAQENIT JENI GATI TI MERRNI ERE.

  C’KA THENE IZET HAXHIA PER DROGEN QE SHPERNDANTE SHKERDHENI ME MAKINEN ZYRTARE TE BERISHES DHE C’KA THENE BEDRI ISLAMI PER NENTOKEN SERBE SHKERDHENI ME MAKBETHIN BERISHE DUHET TE ISHIN NE BURG.

  Reply to this comment
 4. lato January 1, 03:28

  Mos u trembni,Eshte cuni dajes,

  Reply to this comment
 5. elio January 1, 10:19

  Te kesh dashnore nje grua me kater kalamaj…duhet kurajo!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*