Sali Berisha zbulon se çfarë u diskutua në takimin Rama-Meta

November 6, 2015 14:46

Sali Berisha zbulon se çfarë u diskutua në takimin Rama-Meta

Ish-kryeministri Sali Berisha, i cili komenton çdo ngjarje në rrjetet sociale, së fundi komentoi edhe takimin midis kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Kuvendit Ilir Meta. Berisha thotë se takimi është zhvilluar në një zonë neutrale. Ai konsideron si takim miqësor dhe armiqësor.

 “Pas bojkotit poshtërues të djeshëm, i dyti i me radhe i Parlamentit dhe kryeministrit Rama nga ministrat e LSI, sot në një zone neutrale u takuan dy bashkëkryetarët e maxhorancës Meta – Rama në takim, që ngjiste si takim funebër i saj. Merret vesh se për rreth 100 minuta u diskutuan modalitetet e funeralit të aleancës!”, shkruan Berisha. /Dita/

November 6, 2015 14:46
Komento

12 Komente

 1. leshi November 6, 15:29

  pse nuk vdes mor kriminel muti te shpetoj ky popull prej teje mor plak i qelbur qe bie era shurr

  Reply to this comment
 2. Lindi November 6, 15:31

  Hamm hamm ham
  Sa te jesh gjall keshtu ke per te qen.

  Reply to this comment
 3. Z/Kallami November 6, 16:02

  Berisha ish kryeministri i Vendit ne rrolin e komedianit Llafazan ne Tragji-komedin “shqiperia si gjithe Europa”.

  Reply to this comment
 4. SMERLAPI I SHQUPIT November 6, 16:35

  iaiaiaiaiaiiaiaia kush bertet malok ush ush ush ush plak pleh

  Reply to this comment
 5. Myzeqeja e vogel November 6, 17:02

  Pthu fare e keqe burre i shkerdhyer.

  Reply to this comment
 6. fteri November 6, 17:06

  Kam tmerr kur shikojme kete fytyre te zeze ,marrzije,erresire,tradhtije ,shpifje ,mallkimi,krimi.Po ti vinit Saliut nje pale mustqe ne kete plan shikimi si do te dilte ????!!!; si shpifes ?,si fallgjor ?,si supersticoze besimtar ,apo si klloun cirku !?.si thoni ?..~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~#

  Reply to this comment
 7. ivani i madh November 6, 17:16

  Nuk e besoja kete shemtire po per debatet dhe marveshjet Rama-Like ky vertet smund te jete prezent por vihet ne dieni nga te dy dhe kjo eshte e vertete .Gabim eshte budalleku yne qe besojme keta tre mashtruesit.

  Reply to this comment
 8. Hurma Arabie. November 6, 17:53

  Kane diskutuar per modalitetet e arrestimit te qelbesires Sali.

  Reply to this comment
  • andromeda November 6, 18:28

   Se ç’karakter intrigant dhe i poshtër është Berisha dallohet që nga mënyra se si nuk e vështron bashkbiseduesin drejt e në sy. E shikoni që në parlament rri gjithnjë kokëunjur edhe kur oratorët i drejtohen atij drejt për së drejti.

   Reply to this comment
 9. Po,Po November 6, 18:57

  SA NJERI I URRYER,DERI NE THELLESI TE SHPIRTIT ! AI DI TE FLASE VETEM PER VDEKJE,VDEKJE DHE VETEM VDEKJE PER ATA , TE CILEVE POPULLI U DHA PUSHTETIN NE VITIN 2013.VETEM CEREMONITE MORTORE TE KUNDERSHTAREVE POLITIKE,SIKUR E LEHTESOJNE PAK KETE MONSTER TE NEVERITUR,VËLLAI SIAMEZ I FUNDAMENTALISTEVE TE ISIS-it ! MALLKUAR QOFSH O RRACE E NDYRE SHPELLARI,QE KE LINDUR VETEM PER TE MARRE JETE SHQIPTARESH DHE T’I BESH KURBAN PER BEOGRAD-ATHINEN ! JANE VERTET KAFSHE TE NEVERITURA EDHE TE GJITHE ATA QE RENDIN MBAS TEJE,PER TE NGRENE MISH SHQIPTARESH !

  Reply to this comment
 10. Po,Po November 6, 19:03

  Saliu nuk ka rene krejt nga pushteti.Ai mban ne dore gati krejt institucionet e “pa varura” te shtetit.Ai mban nen kontroll e pergjim te vazhdueshem si kundershtaret e tij politike,ashtu edhe bashkepuntoret e tij me te afert.Metoda keto , naziste hitleriane .Sepse nuk i ka bese askujt dhe kjo eshte metoda qe perdorin spiunazhet e huaja,te cilave u sherben si qen besnik .

  Reply to this comment
 11. Kris 1 November 7, 10:36

  Po ti vesh Saliut mjeker e mustaqe del Edi Rama.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim