Ervini bën ‘humor burgu’ përpara Prokurorisë

May 21, 2018 10:36

Ervini bën ‘humor burgu’ përpara Prokurorisë

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji është paraqitur sot në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda bashkë me demokratin Gazmend Bardhi.

Salianji në një prononcim për ‘News24’  ironizoi ministrin Fatmir Xhafaj, teksa mbante në duar një fletë të bardhë, ku shkruhej “Unë nuk jam Ervin Salianji”.

Ai u shpreh se “sa mund të mohoj unë që jam Ervin Salianji, aq mund të mohojë Xhafaj që audio-përgjimi nuk është i vërtetë”.

Salianji ka zgjedhur pikërisht këtë taktikë diletante, teksa i drejtohet prokurorisë për çështjen e audio-përgjimit, ku implikohet vëllai i ministrit të Brendshëm , Fatmir Xhafaj.

s.a/dita

May 21, 2018 10:36
Komento

17 Komente

 1. Donel May 21, 10:42

  Idiot,debil dhe kurvar i rendomte.

  Reply to this comment
  • Kiko May 21, 14:28

   A e ka pa kush videon e ketij duke u palluar me nje person te njohur mediatik? Ne fakt benin pallim radhazi, hyp e zdryp.

   Reply to this comment
 2. hysa May 21, 10:45

  Saliani, idiot aty nuk ka shume letra e shkresa, aty ka hekura dhe burg per shifje, pergatitu, Shakate leri per grixhen.

  Reply to this comment
 3. PSE ? May 21, 11:12

  Nga nje njeri i degjeneruar si ti , nuk pritet asgje e mire . Ti je turpi i Partise Demokratike, ashtu si ajo e perdala, qe nuk e ka per gje nderin dhe dinjitetin si politikane femer !
  Me ju , PD-ja do te zbrese cdo dite poshte e me poshte !

  Reply to this comment
 4. babolja May 21, 11:16

  Po kush je ti ? Me qense nuk e di dhe me te vertet sedi, ta them une , ti je nje njeri i pa edukate, nje kryerrugac, as me pak se nje babole ,qe thur intriga e skenar destabilizues, se edhe per kete te kane bere pjese te asaj partije antikombetare. Prandaj , edhe duhet te pergjigjesh per kete sajese te fundit , e bile te hash edhe burg per sponsorizimin e baboles per blerjen e 20 kg droge.

  Reply to this comment
 5. Pilo May 21, 12:01

  I duket sikur ka shkuar ne estrade ketij koqes.Kush pretendon te komandoje vendin,vemje te shpifura si pune ketij boles.Prokuroria t’i beje te ditur ku ndodhet e te shohe pastaj kur te dhitet ne breke.

  Reply to this comment
 6. Filip May 21, 12:05

  Po na ban humor gallofi.Hec mor laper e depono krim halesh.

  Reply to this comment
 7. MH May 21, 12:14

  “Trimat” e PSHD(Parti Shpifese Demokratike)!

  Kur institucionet e pushtetit nuk kane force dhe qendrushmeri per te vepruar mbi cfare iu lejon ligji,keto kan te drejte te bajne humor dhe ironira.
  Pa te marrin guximin institucionet dhe te veprohet te pakten me nji shembull shikoni si do rrudhen e t’iu shkojen pordhet me arome fasule vicidolit.

  Reply to this comment
 8. prizem May 21, 12:38

  Bej durim se do e marresh vesh nga shoku i qelise se kush je…dhe nuk ke per ta harruar ter jeten.

  Reply to this comment
 9. Jimi May 21, 12:46

  Donel! I ben nder ti thuash “kurvar i rendom” ? Do te thoshja se kesaj goces i shkon per shtat “kurvicke e rendomt” !

  Reply to this comment
 10. Jimi May 21, 12:47

  Humoriste e madhe kjo goca!?

  Reply to this comment
 11. Moisiu May 21, 13:08

  Goxha krem i hudhka surratit.

  Reply to this comment
 12. peoples May 21, 13:54

  O cun te vetmen gje qe e ben mire eshte te pallosh Griden..

  Reply to this comment
  • Fidel Kastro May 22, 09:34

   Kam degjuar se tani i ka hedhur syte femrave te rilindjes , prandaj ruhuni e qendroni vigjilent ne mbrojtje te moralit socialist, zhvilloni sa me shume luften e klasave dhe mbani partine te paster nga elemente reaksionare.Vetem keshtu hyme ne Evrope.

   Reply to this comment
 13. fteri May 21, 17:00

  Pyetje për Saljan erotikun ?.. Edi e F. xhafaj nuk dinë gjë për skenarin e çimkës ,por më parë duhet pyetur Salinë dhe Lulzimen që u kan bërë JU erotikun deputet !!!!.

  Reply to this comment
 14. Alban May 21, 17:44

  KUR UA PSHURRIN GAZIN NE BUZE !
  … apo qeshe ne mire kush qesh i fundit !

  SHQIPERIA QE DUAM UA NXIU, UA PSHURRI NE BUZE GAZIN ATDHERRENUESVE E ATDHESHITESVE TE SHQIPERISE ME KRYEPESHKUN SALI BERISHA NE KRYE!

  Mendime me vargje

  FATMIR XHAFAJ VERSUS SALI BERISHA !

  – “Fuqia e ligjit” perballe Sali Luigjit !
  – Nje shembull i duhur per
  Shqiperine qe duam !
  – Nderi kombit perballe turpit te
  antikombit !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Fatmir Xhafaj e dorezoi vellain tek Ligji, tek Shen Drejtesia !
  Krenar per modelin qe na mungon:
  Askush nuk eshte mbi ligjin !
  Kryepeshku Sali Berisha i dorezoi djersen e gjakun, pasurite e popullit … qeverine, mbare shtetin shqiptar

  Tek i biri,
  Tek e bija,
  Tek Jamserbi
  Tek Liria
  Tek Gangsteret
  Tek Mafia !
  Tek Milloshi
  Tek Serbia
  Tek Fazlici
  Tek Greqia
  Shqiperine Qelibar
  E dorezoi Kandahar!
  I vu zjarrin
  I vu flaken
  I vu minat
  Dhe patllaken!
  E beri Kukurec
  Jug Veri
  E ktheu Gerdec!
  Per karrike
  Vrau Azemin!
  Per pushtet
  Vret dhe
  Shkelzenin!
  Se me thone
  Sali Berisha !
  Kryepeshk
  Bishe permbi bisha!
  O Shqiperi
  Nenen ta … ifsha !
  Nene mbi nene
  E kam Serbine
  Nafte e Arme
  I dhashe Serbise
  Otranton
  Kalit te Trojes
  Jam Mareshalli
  I Beogradit
  Jam Toptani
  I Tropojes !
  Vras me plumba
  Vras me fjale
  Me buzagaz
  Para e mbrapa
  Mua me ndjekin
  Mijera kamikaze!
  Jam Zogolli
  Nga Tropoja
  Kurre pa rre
  Une per se gjalli
  nuk e nxjerr
  Nje fjale nga goja!
  Vras me plumba
  E vras me fjale!
  Gjithcka e bej
  per Ligjin
  Sepse ligj mbi cdo ligj!
  Kam Shkelzenin !
  Kam Saliqin !
  Yll Polar e kam
  Luigjin !

  Reply to this comment
 15. xxx May 21, 19:33

  E PAGUAJTI ATE FATUREN E DRITAVE KY PALIKARI?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*