Samiti i NATO-s mbyllet në Krujë, shefat e shtabeve vizitojnë kështjellën e Skënderbeut

September 18, 2017 19:00

Samiti i NATO-s mbyllet në Krujë, shefat e shtabeve vizitojnë kështjellën e Skënderbeut

Shefat e Shtabeve të Përgjithshme të vendeve anëtarë të NATO-s e kanë mbyllur samitin e suskseshëm në Shqipëri me një vizitë në kështjellën e Kastriotëve në Krujë.

Ka qenë kreu i Bashkisë së Krujës, Artur Bushi që ka publikuar fotot nga vizita.

Ai ka vlerësuar shefat e shtabeve të përgjithshme të vendeve të NATO-s për vizitën dhe vlerësimin që kanë për Heroin tonë Kombëtar.

 

September 18, 2017 19:00
Komento

3 Komente

 1. Mollosi September 18, 19:11

  Do te cmendet Erdogani!

  Reply to this comment
 2. akademut Fuga September 18, 19:45

  OBOBOBOBO!DO BEHEN KAMUNISTE EDHE SHEFAT E SHTABEVE TE VENDEVE TE NATOS SE KESHTJELLEN E RESTAURUAR E KA PROJEKTUAR ARKITEKTE PRANVERA HOXHA VAJZA E KOMANDANT ENVERIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 3. TOMA September 18, 23:41

  Ordogani asht pasarsi i sulltan Mehmeti dhe i sulltan Muratit,ku me cdo metod mundohet perta fundos origjin shqiptare,sulltan mehmet dhe sulltan murati, na asimiluen me pushke e topa,Kurse ordogani ne verbsin e kryesis te shqipris dhe te shqiptarve pona asimilon kulturen e kombit ton,ku dje kje me topa e sot me lapse

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim