Sarandë, gjendet i vdekur në pikën e kolaudimit 53 vjeçari

May 19, 2017 09:41

Sarandë, gjendet i vdekur në pikën e kolaudimit 53 vjeçari

Një 53-vjeçar është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në qendrën e kontrollit të automjeteve të fshatit Vrion, Bashkia Finiq.

G.I, banues në Sarandë është gjetur i pajetë rreth orës 06:00.

53-vjeçari punonte si roje në qendrën e kontrollit të automjete në Vrion (punonjës i policisë private), i cili është konstatuar i pajetë nga punonjësi i turnit tjetër dhe ky i fundit ka njoftuar menjëherë policinë.

Nga këqyrja që i është bërë trupit nuk është konstatuar asnjë shenjë dhune apo dëmtim tjetër.

Dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale (infarkt).

May 19, 2017 09:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim