Sarandë, kapen 180 kg hashash, pranga transportuesve

November 29, 2012 13:29

Sarandë, kapen 180 kg hashash, pranga transportuesve

180 kilogramë hashash janë sekuestruar nga policia e Sarandës, ndërsa në pranga kanë përfunduar edhe dy transportuesit. Sipas policisë, Ajaz Lile dhe Haxhi Çumani janë kapur në afërsi të fshatit Mursi, 7 km larg kufirit me Greqinë, teksa po përpiqeshin të kalonin lëndën narkotike në shtetin fqinj. Droga vinte nga Lazarati.

 

November 29, 2012 13:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*