Sarandë, turisti italian me rreth gjysmë ton kanabis në rulotë

June 27, 2018 21:39

Sarandë, turisti italian me rreth gjysmë ton kanabis në rulotë

Një rulotë me drogë është bllokuar në doganën e Qafën e Gjashtës në Sarandë. Mjeti drejtohej nga një turist italian.

Brenda rulotit janë gjetur dhe sekuestruar 383 kg kanabis dhe 96 kg kanabis në formë çokollate.

Policia kufitare ka arrestuar shtetasin italian Vito Barucceli, i cili drejtonte rulotin e mbushur me drogë.

Uniformat blu kanë nisur hetimet për të zbardhur personat e tjerë të përfshirë në këtë trafik të lëndëve narkotike.

o.j/dita

June 27, 2018 21:39
Komento

2 Komente

 1. Ai June 27, 22:33

  Apo kamper? Idiota!

  Reply to this comment
 2. Vito Kermilli, shoku i Nikos June 28, 06:05

  hahahahahahaha Edhe ky Vito !
  Ornela Liperi , u kap serish nje Vito, si ai i kermillit qe mashtroi beratsit dhe te sponsorizoi “shkollen” ne Angli.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*