Sarandë, makina humb kontrollin dhe hyn në dyqanin e rrobave

November 18, 2019 09:43

Sarandë, makina humb kontrollin dhe hyn në dyqanin e rrobave

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe është futur brenda një dyqani rrobash.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Si pasojë e humbjes së kontrollit shoferi ka devijuar nga rruga edhe është përplasur me xhamin e butikut, duke shkaktuar thyerjen e tij.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet.

 

l.h/ dita

November 18, 2019 09:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim