Sarandë, makina hyn në dyqan, tre të plagosur

August 25, 2016 10:40

Sarandë, makina hyn në dyqan, tre të plagosur

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë, ku një automjet ka përfunduar brenda një dyqani rrobash. Për pasojë janë plagosur tre persona mes të cilëve edhe shitësja e butikut.

Automjeti tentoi të shmangte një kalimtar në rrugë, por u përplas me pemën në trotuar dhe më pas përfundoi brenda dyqanit.

Ngjarja ka ndodhur sot në rrugën Turizëm­-Kanali i Cukës në Sarandë.

August 25, 2016 10:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*