Sarandë, zhytësit zbulojnë dy makina në ujërat e detit (VIDEO)

November 18, 2020 23:14

Sarandë, zhytësit zbulojnë dy makina në ujërat e detit (VIDEO)

Zhytësit e Spiranca Diving Center kanë zbuluar në ujërat e detit në Sarandë 2 automjete.

Mbeten enigmë arsyet dhe koha e zhytjes së këtyre automjeteve në det.

Zhytësit i kanë hasur makinat  rastësisht dhe menjëherë kanë lajmëruar për të vijuar hetimet se si ato kanë rënë në det.

h.b/dita

November 18, 2020 23:14
Komento

3 Komente

 1. demo November 19, 05:31

  I kane hedhur greket per te shenjuar kufirin.

  Reply to this comment
 2. anticensurë25642654 November 19, 07:58

  “zhytjes së këtyre automjeteve në det.”
  a thu se makinat janë zhytur me vullnetin e tyre në det!?
  zhytje përdoret për një person,ose mjet që futet nën ujë për një kohë të caktuar,dhe më pas del prap mbi ujë!
  jo për një send,ose person të hedhur pa vullnet dhe pa mundësinë e daljes mbi ujë!!
  makinat janë hedhur,fundosur në de,nuk janë zhytur!!

  Reply to this comment
 3. ne kohen tone November 19, 10:37

  Sigurisht qe lidhen me nje krim te ndodhur vite me pare

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim