Sasi e pazakontë droge në Durrës, kapen rreth 600 kg kokainë!

February 28, 2018 08:55

Sasi e pazakontë droge në Durrës, kapen rreth 600 kg kokainë!

Update – Sekuestrohet sasi rekord kokaine në Durrës.

Njoftimet e para nga burime pranë policisë thonë se bëhet fjalë për një sasi të jashtëzakonshme droge të rëndë të kapur brenda një kamioni.

Flitet për rreth 600 kg kokainë, me gjasa kolumbiane.

Policia ka ndaluar drejtuesin e kamionit dhe po heton në bashkëpunim me autoritetet italiane, për personat e përfshirë në trafik.

o.j/dita 

February 28, 2018 08:55
Komento

1 Koment

  1. Vetem ai February 28, 09:42

    Tom Doshi

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*