“Se këtu në vendin tim edhe kungulli ka kuptim!”

May 22, 2018 17:16

“Se këtu në vendin tim edhe kungulli ka kuptim!”

Edi Rama ka reaguar përmes një postimi ne Facebook, lidhur me dëshminë e gazetarit Jetmir Olldashit, i cili bëri audiopergjimin mes “Babales” dhe vëllait të Fatmir Xhafajt.

Se këtu në vendin tim edhe kungulli ka kuptim!”, vjershëronte i madhi Këthe Spiri!

Sinqerisht pyes veten këtë herë nëse Lulëzimi dhe shqupatarët e tij, janë të dëshpëruar e të pacipë si ngahera apo u është djegur edhe siguresa e mendjes, që vajtën deri në pikën ku luajnë publikisht një bllof kaq skandaloz si ky i këtij ditziut Babale me këtë gazetarin Jetmir?”, shkruan Rama në Facebook ndërkohë që poston edhe videon e deklaratës së gazetarit Olldashi.  

o.j/dita

May 22, 2018 17:16
Komento

10 Komente

 1. Sallakja May 22, 17:28

  O Ed !
  Ti je cun Tirone, ene e di se cer domethon ;
  Ku ka zo, so pa gjo.
  Menoju mir para se t’folesh.
  Nuk e di ty ? Po’ mu m’vje icik era keqe.
  Ene kur ka ere t’keqe, ngatarrohet muhabeti

  Reply to this comment
  • fan May 22, 17:47

   sallake, per ate eren e keqe shiko se mos je dhjere ne pantallona,,,

   Reply to this comment
   • Fidel Kastro May 22, 18:41

    Shoku fan te ka ndodhur ty vete ajo gje ne pantallona? Keshtu qe nuk eshte e thene qe domosdo te vije ere e keqe nga ajo qe thua. Ere e keqe vjen ngado, nga pusetat e kanaleve te ujrave te zeza , nga te dhjerat e qenve ne rruge, nga plehrat hedhur vend e pa ven . Ne kete Shqiperi te mjere ka shume qelbesira qe vijne ere, e qelbin dynjane, prandaj ne se sjemi te zotet ti pastrojme te pakten te mos heshtim ti demaskojme.

    Reply to this comment
 2. Te ka Lala xhan te do Lala fort May 22, 18:11

  Sallake, mos vjen gje nga SHQUP-i dhe mendon se te tjeret mbajne ere te keqe, kontrollohu bir e pastaj llap.

  Reply to this comment
 3. sali qelbesira May 22, 18:47

  Ti Sallakja qeke kopil,nuk ha m……t kot

  Reply to this comment
 4. patriot i baboles May 22, 19:06

  eh…sa jane shtuar kungujt anes Lanes vitet e fundit Edo!

  Reply to this comment
 5. Mark .U.K May 22, 20:36

  Ngriti apozita se ne Diviak po ulen avion te vegjel marrin drog e Edi Rama thoshte jan mushkonja.Kryetari bashkis kavaj eshte i denuar ne itali,jan genjeshta thoshte.Ky gomari i shtetit,Po ashtu edhe kryetari bashkis Kukes.Si dhe disa deputet.Per Tahirin rama thoshte ma i miri minister ja keni inat.Te tilla gjera ka kudo.

  Reply to this comment
 6. valentina May 22, 21:17

  Edi Rama qelbaniku,a mund te na thoni kur keni vendosur per te bere hajdutin me te madh te shqipetareve ilir mutin kryeminister te vendit, ne populli po e presim me padurim qe presidenti me i mire i te gjithe koherave e meriton nje post te tille dhe behu vete president, keshtu qe jeta te vazhdoje e lumtur ketu ne kete vend qe e keni kthyer ne nje shtet kusaresh.

  Reply to this comment
 7. xhulio May 23, 01:07

  Cojini te gjitha ne nje studio te huaj dhe mos u merrni me bobolet e PD,s.

  Reply to this comment
 8. Mark U.K May 23, 19:46

  Si nuk ka kuptim kungulli.kur kryetari i qeveris eshte i tille.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*