Seanca nis pa opozitën, Basha mbledhje me grupin parlamentar

June 21, 2018 10:42

Seanca nis pa opozitën, Basha mbledhje me grupin parlamentar

Seanca e sotme plenare ka nisur pa opozitën dhe e qetë.

Seanca ka nisur me raportimin vjetor të kreut të AMF, Ervin Koçi.

Para nisjes së seancës plenare, kryetari i PD-së mblodhi grupin parlamentar, mbledhje e cila vijon ende.

Nuk dihet nëse opozita do të bojkotojë parlamentin, apo do të paraqitet në seancë pas raportimit të kreut të AMF.

Prej disa javësh opozita ka penguar zhvillimin normal të seancave parlamentare.

l.h/ dita

June 21, 2018 10:42
Komento

1 Koment

  1. H June 21, 11:23

    Me një fjalë sot nuk ka gallatë fshatare duke sharë muti-mutin. Gjynaf se ishte shumë dëfryese.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*