Sekuestrohen 77 kg kanabis, arrestohet poseduesi

September 6, 2016 11:43

Sekuestrohen 77 kg kanabis, arrestohet poseduesi

Policia e Vlorës, ka bërë të mundur realizimin e operacionit, anti-kanabis, i koduar “POÇERIA”, duke sekuestruar 77 Kg lëndë narkotike, e dyshuar të llojit Cannabis Sattiva.

Në pranga ka përfunduar Edlir Brokaj, 30 vjeç, banues në Vlorë. Gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e 30 vjeçarit policia ka gjetur të fshehur  lëndën narkotike  e ndarë në 11 pako, mbështjellë me qese plastike të tejdukshme, të cilat ishin të fshehura në sedilet e pasme si dhe në bagazhin e këtij mjeti.

.

September 6, 2016 11:43
Komento

1 Koment

  1. goldAG September 6, 12:26

    ethet e bArit.. epidemia e te pasuruarit shpejt!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*