Sekuestrohet kokainë në autobusin e linjës Athinë-Tiranë

April 22, 2018 17:27

Sekuestrohet kokainë në autobusin e linjës Athinë-Tiranë

Një kilogram kokainë e pastër është sekuestruar pasditen e sotme në doganën shqiptaro-greke të Kakavijës.

Lënda narkotike u gjet në një autobus të linjës Athinë-Tiranë, dhe konkretisht ishte e fshehur në bagazhet personale të drejtuesve të mjetit.

Autoritetet policore raportojnë se autobusi drejtohej nga shtetasi grek me origjinë shqiptare, T.I, dhe i përket një kompanie greke transporti.

s.a/dita

April 22, 2018 17:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*