Selami konferencë pak para mbylljes së votimit, ja çfarë denoncoi

July 22, 2017 17:09

Selami konferencë pak para mbylljes së votimit, ja çfarë denoncoi

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami doli sot në një konferencën për mediat nga selia blu, pak orë para mbylljes së qendrave të votimit, ku ka denoncuar problematikat gjatë votimit “Zgjedhjet nisën dhe po përfundojnë si të pabarabarta.

Ka patur mungesa të emrave në listë. Krerët e degëve kërkuan që të votohet Basha, prishën neutralitetin.

Megjithëse është i paplotë, procesi është ende në vazhdim, është shpejt akoma për të nxjerrë një rezultat përfundimtar”, tha ai.

July 22, 2017 17:09
Komento

2 Komente

 1. Vrojtuesi July 22, 20:30

  Dihet e pritej nga mafia berishovic;Jo vetem kam,por edhe shitblerja tradicionale dhe premtime ofertash

  Reply to this comment
 2. MH July 22, 20:54

  Ore Selami.
  Ke gabue taktikisht.
  Per mos ndershmerin e zgjedhjeve ishe dasht te futesh ne nji cader pak ma te vogel se ajo cadra kombetare perball kryeministrise qe behesh cirk me trup cirkut Lulezime Basha.Skenarist Saliha Berisha.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim