Selami: Pse jam kritik me Bashën

December 11, 2015 18:52

Selami: Pse jam kritik me Bashën

Gjatë ceremonisë me rastin e 25-­vjetorit të themelimit të PD-­së, Eduard Selami shpjegoi arsyet e kritikave të bëra pak ditë më parë në Zërin e Amerikës ku deklaroi se lidershipi i ri i PD­-së nuk ia doli dot të ngjallte shpresë.

“Me të drejtë shqiptarët për shkak të keqqeverisjes po humbasin shpresën. Ku përveç PD­-së duhet ta kërkojnë. Nëse ndonjëherë ngre zërin kritik, e ngre mbi këto shpresa që kanë shqiptarët kanë tek PD”, tha Selami. Ish­kreu i PD­së ndër të tjera në fjalën e tij u shpreh se, “pa PD lëvizje progresive e dhjetorit të vitit 1990 nuk do të kishte arritur ato rezultate që arriti”, tha Selami.

December 11, 2015 18:52
Komento

3 Komente

 1. pfffffffffffff sharlatane ,fuck idiot islame December 11, 18:54

  sepse te pellqen te hash mutin me garuzhde ne kafken e shpellarit mbase !

  Reply to this comment
 2. Demokrati December 11, 19:08

  O Selam, kur Sal Berishoviçi u zhdep ne dru, beheni te urte dhe te bindur. Nuk e di, a i skuqe vezet qe i fillove ne dhjetor 90? Ate disertacionin ne lidhje me mendimin estetik te Enver Hoxhes, a e ke akoma ne biblioteke? Shkoni mor zagare, spiuna te sigurimit, se e vodhet dhe e shkaterruat kete vend! Kriminele, me ne kry Kryekriminelin Sali Berishoviçin dhe Lul Bashoviçin. Keni vrare njerez, keni zhdukur njerez pa lene gjurme. Jeni Hitleret shqiptare.

  Reply to this comment
 3. Arkidi December 11, 19:13

  Ketij mamuthi jepi dajak. Me Berishen ke kujdes se te. En qift mr Olldashin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*