Selami thirrje demokratëve: Votoni, janë orët e ndryshimit të madh

July 22, 2017 09:52

Selami thirrje demokratëve: Votoni, janë orët e ndryshimit të madh

Eduard Selami, kandidati për kryetar të PD-së sot ka postuar një status në facebook ku fton demokratët të marrin pjesë në votimet e sotme.

“Te dashur demokrate, 
Keto jane oret e ndryshimit te madh qe kemi kohe qe e presim, ky eshte shansi historik per t’ia rikthyer edhe nje here PD-ne demokrateve.

Ky eshte momenti per te vendosur gjithsecili me voten e tij/saj, me te miren qe meriton familja e vlerave te lirise dhe demokracise. Tani duhet votuar per te ringjallur shpresen per demokratet, per te djathten e bashkuar dhe per te gjithe shqiptaret.

Ne keto ore eshte e rendesishme te marrim pjese masivisht ne votim dhe se bashku me voten e lire te zgjedhim jo thjesht kryetarin, por modelin e ri te lidershipit bashkekohor.” 

July 22, 2017 09:52
Komento

1 Koment

  1. spartaku July 22, 12:20

    Thirrja e Eduard Selait eshte shume e drejte.Degjojeni dhe votojeni.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim