Selanik, goditet me thikë, humbet jetën shqiptari

June 8, 2014 10:45

Selanik, goditet me thikë, humbet jetën shqiptari

Një shqiptar ka humbur sot jetën, si pasojë e goditjeve me thikë. Shqiptari i moshës 31 vjeç u gjet pa ndjenja në afërsi të qendrës së qytetit dhe ndërroi jetë në autoambulancë duke shkuar për në spital. Sipas dëshmitarëve viktima kishte debatuar me një bashkatdhetar dhe ky i fundit e goditi me thikë dhe u largua menjëherë nga vendngjarja. Policia po heton për gjetjen dhe arrestimin e autorit.

June 8, 2014 10:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*