Semafori “i dehur”

December 11, 2014 12:40

Semafori “i dehur”

Semaforët në Kosovë duket se nuk funksionojnë si duhet.

Ata kapërcejnë numra dhe rikthehen i numërojnë përsëri nga fillimi.

I tillë është rasti i një semafori tek udhëkryqi te Qendra e Studentëve në Prishtinë.

Nëse shikoni videon, e shihni se si numra numërimi prapë kërcen nga 40 në 35 pastaj fillon të shkojë përsëri lartë 36,37 dhe përsëri rikthehet poshtë, 36,35…

Kështu vazhdon deri në fund të numërimit të tij, raporton Zëri.

December 11, 2014 12:40
Komento

2 Komente

  1. Pipi December 11, 13:36

    Bejini testin antidoping atij semafori…

    Reply to this comment
  2. indireksus December 12, 10:39

    Po edhe ne tirane shume semafore e kane kete defekt

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*