Senegal-Japoni mbyllet pa fitues

June 24, 2018 19:05

Senegal-Japoni mbyllet pa fitues

 

Senegali dhe Japonia ndanë nga një pikë në takimin mes tyre, pavarësisht se të dyja skuadrat e kërkuan me ngulm fitoren.

Senegali kaloi dy herë në avantazh, por reagimi i Japonisë ishte i menjëhershëm.

Mane dhe Wague do të shënonin për afrikanët, ndërsa Inui dhe Honda do të barazonin në dy raste. Si përfundim, të dyja skuadrat ndanë nga një pikë dhe mbeten koka grupi, cilido qoftë rezultati mes Kolumbisë dhe Polonisë.

l.h/ dita

June 24, 2018 19:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin