Sequi: Presim të punojmë me qeverinë dhe Parlamentin e ri

Redaksia Online August 7, 2013 14:19

Sequi: Presim të punojmë me qeverinë dhe Parlamentin e ri

Kreu i Delegacionit të Bashkimit Europian në Shqipëri, Ettore Sequi, komento përfundimin në mënyrë zyrtare të zgjedhjeve të 23 qershorit. Në një postim në rrjetin social Tuiter, Sequi shkruan se prezenca e BE-së në Shqipëri pret bashkëpunim me qeverinë dhe Parlamentin e ri.

“Urojmë Shqipërinë për përfundimin e procesit zgjedhor dhe presim të punojmë së bashku me Parlamentin dhe Qeverinë e re”, shkruan ambasadori.

Një ditë më parë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shpalli rezultatin zyrtar të zgjedhjeve të 23 qershorit.

 

Redaksia Online August 7, 2013 14:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim