Serbi komenton tek stërmbesa e Skënderbeut, shqiptari i kthehet ashpër

April 24, 2016 10:39

Serbi komenton tek stërmbesa e Skënderbeut, shqiptari i kthehet ashpër

Sophie Castriota është brezi i 14-të i heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeu.

Ajo jeton në Brisbane të Australisë ndërsa studion në Queensland për Akademi të Muzikës, por përkohësisht ka ndërprerë studimet për të iu përkushtuar më shumë aktrimit dhe muzikës.

Sophie është shumë aktive në internet dhe herë pas herë publikon foto ose video ku nuk e fsheh origjinën e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto, ku shihet një xhup me ikonën e Gjergj Kastriot Skënderbeut. “KOSOVO JE SERBJE” (KOSOVA është SERBI) është komenti i një serbi që ka acaruar shqiptarët. Menjëherë ka ardhur dhe komenti i një shqiptari të revoltuar, që i është kundërpërgjigjur ashpër komentit të serbit.

rytiyuyoi-1

April 24, 2016 10:39
Komento

1 Koment

  1. Nazim April 24, 11:45

    Uou! Cfare niveli! Me te vertete o DITA?! Ky ishte nje lajm qe duhet ta vinit ne faqet tuaja?! Po cfare lajmi ben ky qe shqipetari shan serbin me fjale te ndyra? Ku eshte argumenti ketu, e ku eshte ekultura e tij qe ne faqen e nje vajze te re ky shqipetar perdor fjalor vulgar

    Mire e kishte nje komentues qe shkruante para ca kohesh: po ktheheni ne gazeten TEMA qe poston lloj lloj pislliqesh!

    Keni filluar te pini si shume kafe me Meron.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*