Sergio Ramos feston golin me shqiponjë (VIDEO)

September 12, 2018 09:10

Sergio Ramos feston golin me shqiponjë (VIDEO)

 

Spanja e Luis Enriques fitoi 6-0 ndaj Kroacisë në Ligën e Kombeve, por ajo që ra në sy në takimin e zhvilluar në Elçe ishte festimi i golit nga ana e Sergio Ramos.

Kapiteni i Spanjës, pasi dërgoi topin në rrjetë me kokë, i tregoi kamerës shqiponjën.

Tre gola në pjesën e parë dhe po kaq në 45 minutat e dytë bënë që Kroacia të largohet me kokën ulur nga Spanja.

Ndërkohë në ndeshjet e tjera të Ligës së Kombeve këtë të martë, bie në sy fitorja e pastër 0-3 e Belgjikës ndaj Islandës, si dhe fitorja minimale e Bosnjës ndaj Austrisë, me golin e vetëm të shënuar nga Dzeko.

a.s/dita

September 12, 2018 09:10
Komento

3 Komente

 1. geg hyseni September 12, 10:19

  Urgjent te mblidhet Fiiilfiaaa dhe Uneskeja dhe te anullohet kjo ndeshje maskarade me shqiponja dhe politike anti nderkombetare!!!! Ramos te varet ne litaret e portes!!!

  Reply to this comment
 2. loni September 12, 12:19

  Shqiperia si shtet duheshte te nderhy pas vendimit te FIFAs per denimin e lojtareve shqiptare te kometares Helvetike.Ku shkruan qe festimi me shqiponje eshte i ndaluar?Po te sqaroheshte me kohe kjo ceshtje edhe Zvicraneve nuk do u liheshte hapsire per manipulim.

  Reply to this comment
 3. ELIOT September 12, 19:34

  HA HA HA TURKU PO NA JEP MENDJE … MORE GEG HUSENI ..KJO ESHTE NDER TE BESH SHQIPONEN NE MES TE EUROPES MORE DEBILE … CDO NERI ESHTE KRENAR ER ORIGINEN E TIJE .MORE TURK I QELBET QE FLET SHQIP ..UNE JETOI NE FRANCE ..DHE NDJEHEM FIER QE JAM ALABNEZ KOQE TURKU …. JANE RRENJET TONA …ESHTE GJERGJE KASTRIOTI QE NA BEJNE KENARE KOQE COBANI …IK PIRDHU S NUK TE VJEN MIRE TY CUN TURKU SHKO NE IZMR NE STAMBOLL NE ARABI .POR MOS NA CAJ TRAPIN ME IDE TURKOMANE …. COPE MISHI .. BRAVO RAMOS …NDOSHTA ESHTE STERRNIPI I KASTRIOTAVE …E DIME QE DONIIKA E SKENDERBETU SHKOI NA SPANJE DHE LA STERNIPA …NDOSHTA …..MERCI POR SERGJIO RAMOS ESHTE NJE NJERI NTILIGENT DH E DIN SHUME MIRE CFARE DO TE THOTE SHQIPONJA E ILLIREVE ….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*