Seria A, Interi nuk i ndahet Napolit

October 30, 2017 22:49

Seria A, Interi nuk i ndahet Napolit

 

Interi ka mundur 1-2 Veronën dhe vazhdon të ruajë vendin e dytë në Serinë A italiane.

Skuadra e drejtuar nga Luciano Spalleti fitoi falë golave të Borja Valero (36’) dhe Ivan Perisic (67’), ndërkohë që për vendasit kishte barazuar në minutën e 59 Giampaolo Pazzini, me 11-metërsh.

Zikaltërit ruajnë kështu vendin e dytë të klasifikimit, me 39 pikë, dy më pak se Napoli kryesues dhe një më shumë se Juve e Lazio.

October 30, 2017 22:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*