Serial për Çapjat në Netflix, paralajmëron gazetari që i nxori foton me Ramën: “Xhiruan në Elbasan”

March 30, 2021 23:55

Serial për Çapjat në Netflix, paralajmëron gazetari që i nxori foton me Ramën: “Xhiruan në Elbasan”

Kompania Netflix ka kthyer sytë nga Shqipëria për prodhimin e serialeve në lidhje me drogën?

Gazetari Artan Hoxha thotê se një serial do të publikohet së shpejti për lëvizjet e grupeve të drogës, ku një episod i është dedikuar fisit Çapja.

Në emisionin “Opinion”, Hoxha tha se në serial do të publikohej edhe fotoja e Ardian Çapjas me kryeministrin Edi Rama, të cilën ky gazetar e ka bërë publike disa kohë më parë.

“Kompania që prodhon seriale për Netflix “Voice” ka xhiruar një serial që fillon në kartelin e Gjirit në Kolumbi dhe përfundon në Elbasan. Dhe merret me Çapjat. Tregon sesi trafikohet droga e Elbasanit në Londër. Aty do të shohësh foton e Ramës me Çapjat. Karteli ka pranuar që të filmojë një operacion droge për kompaninë. Ti shohësh duke u hedhur me parashutë,” –  tha Hoxha.

 

c.r / dita

March 30, 2021 23:55
Komento

13 Komente

 1. Katran Hoxha hoqi masken... March 31, 02:27

  Ketu ka tradheti burra

  Miqte ( inteligjente) nderkombetare te Katran Hoxhes Ckraparit e hoqen masken
  .
  Ashtu si vepruan me Tahirin qe hoqen me kusherinjte e gruas Bashes me nje telefonate te dyshimte..

  Keshtu po veprohet me Ramen per nje fotografi..

  .
  Kam pare nje fotogafi te nje top zyrtari amerikan me Biden Ladenin shume kohe me pare…..cfare duhet te themi ?

  .
  Kurre nuk me ka pelqyer ky brumbull i Metes…ku ky i fundit njihet si mi bodrumesh ambasadash

  Reply to this comment
  • Shaqua nga Dukati March 31, 14:14

   Capajt nuk kane faj!!

   Me e shumta jane djem te hedhur, pak gjaknxehte por zemer-flori. Njesoj si familja bujare Baraj ne Shkoder qe i persekuton Policia por dalin se asnje prove nuk gjindet.

   Capajt akuzohen se rivalizojne Kartelet Politike. Ja e pranojme. Te jete e vertete vec Elbasanin kane. PD dhe PS jane ne gjithe Shqiperine.

   Nesh dikush do hape nje GoFundMe per te goditur logjerisht Persekutimin e nje Familje Patriote si CAPAJT, do kontriboje me deshire.

   Qe kur hoqen Sajmir Tahirin Shqiperis spo e merr me veten. Ai filloi te BENTE SHTET SERIOZ por nuk e lane. DUAM SAJMIRIN TAHIRIN edhe nje here.

   Reply to this comment
 2. liri March 31, 09:40

  Deklarimi i artan hoxhes se pas 20 vitesh abstenim ne votime kete vit do te shkoje te votoje e zbulon voten e tij per opoziten. Eshte normale se ata njerez qe kane dy mend ne koke shohin dhe kuptojne zullumet dhe korrupsionin galopant te edvin rames pa permendur ketu sjelljen prej megallomani dhe te papergjegjshme te tij ndaj problemeve akute qe kalon vendi. Por kur shikon se cili eshte ai qe mund te marre drejtimin e qeverise atehere artan hoxha duhet te mendohet dy here me shume. Lulzim basha ka qene 8 vite ne pushtet dhe ka drejtuar institucionet ekszekutive me me peshe ne vend. Cfare beri ? asgje, mashtrues klasik, i paafte, deri ne papergjegjeshmeri si edvini vetem se me nje element me pak se plaku sali qe eshte dhe kriminel. Sa per emisionet e tij investigative Hoxha eshte nder pioneret e tyre dhe meriton vleresim qofte edhe per kete qe ka lidhje me netflix ku mund te diskretiohet me te drejte edvin rama.

  Reply to this comment
 3. Haka Tekizoti March 31, 11:56

  Pirdh, pirdh, o Tani! Netflixi qenka gjykata e shkallës më të lartë? E çfarë se bëka leshflixi një film? Në film mund futësh ç’të duash e si të duash; mblidh këtu e mblidh atje llafe, intriga, thashetheme, foto, sajo montazhe, futi në gojën e aktorëve dhe….. u bë filmi i leshflixit. Po më e bukur qenka marrëveshja me drogaxhinjtë për t’i filmuar duke u hedhur me parashutë!!! Formo një skuadër me Netfliksin dhe pirdhni së basku me komandë e me ritëm sa më intrigues.

  Reply to this comment
 4. Adih March 31, 12:26

  As edhe nje gje nuk eshte rastesi ..Shikoni pushteti i lidhur me krimin .E tmereshme ,e pa besuesheme cfare po na shohin syte .Respekte z gazetar Hoxha .

  Reply to this comment
  • Aty April 2, 01:46

   Po foto e Sali Bariut me femijet e xhaxhi Enver e kini pare, nuk u ben pershtypje kurse kjo foto u ndez gjakun. I vini te dyja foto prepara syve dhe shikoi me vemendje dhe gjej ku eshte ndryshimi midis Tyre.

   Reply to this comment
 5. lato March 31, 13:36

  Edvin Rama ka edhe foto (vetem te dy) me Sokol Capjan.
  Kur ishte Minister Kulture.
  Fotoja ka qene vendosur tek Bari ne kat te dyte lokali dasmave Universi.

  Reply to this comment
 6. kasem gahinji March 31, 14:15

  E kam thene dhe me pare,Ky kokebole eshte zedhenes i mafies dhe krimit.Me gojen e tij ,hapur,ne ekran televiziv,mafia leshon paralajmerime e kercenime.Gezon besim te plote te mafies.Po keshtu edhe klodiana Lala,qe per te mbuluar mutin me shurre,sajoi atentatin te shtepia e babait si alibi.Nuk mund ta kuptoj se perse kriminelet,trafikantet te gjitha bisede i bejne me keta te dy.Sa per filmat e NETFIX mjafton te paguash dhe je ne regull.Te nxjerr edhe takimet e Edi Rames me Caljat ne hotelin e tyre ne planetin mars.Nje porosi per politikanet;kur shkoni ne qytet mos iu affondi fare hoteleve e restoranteve.Flini poshte urave,ne stola e lulishteve,Por kursesi jo ne hotele.Aq me teper te beni foto me te panjohur.para se te beni foto,kontrollon kartidentitetin dhe profesionin qe ka.Ruajna dot te beni foto me ndonje prostitute ,qofte mashkull,qofte femer.Ua ben publike Artani dhe klodiana me shenimin psh”…Edi Rama ka qene ne x hotel me nje prostitute””.Dhe menjehere do shpertheu byreku i pjekur :-“ka patur dashnore te gjitha grate e shokeve” .

  Reply to this comment
 7. lato March 31, 18:30

  Muind te hidhesh edhe nga dritarja e katit te trete,bashke me loto-pstitutat,,per Artan Hoxha eshte zeri i drejtesise se munguar.

  Reply to this comment
 8. Gzim Kulufi March 31, 20:48

  Serial i ri, ne katin e poshtem te aeroplanit, tek bagazhet rri i fshehur drogaxhiu, ne sedilet e aeroplanit eshte duke udhetuar gazetari investigativ i Netflixit, ne katin e siperm te VIP-ave te aeroplanit po rri politikani. Te tre bejne vetem nje takim te shkurter brenda ne aeroplan, por detajet do ti ndiqni pergjate dokumentarit me shume seri te Netflix-it! Abonohuni!

  Reply to this comment
 9. violina April 3, 22:28

  Une kam nje foto duke dhjere ne nevojtoren e Capajve.Do te akuzoje dhe mua ky torollaku Skraparli qe i di dhe i zbulon te gjitha.Nuk ka faj ky mashtrues,faje kane ata qe nuk e therresin dhe tja vene K,,,t ne dare per mashtrimet e tija.

  Reply to this comment
 10. Guerrilas April 4, 04:24

  Ky moterqiri kokeloqja 2 i Skaraparit, I ka te gjitha te keqijat qe mund te kete nje njeri pis, aq bajge eshte ky sa njerzit, nuk duan te harxhojne as 3 mije lekshin e vjeter, per te blere nje plumb per kete bythqire, spiun mashtrues, bythlepires legen.

  Reply to this comment
 11. Ervin Salianji ne krye tè Bandes se 5 Dyqaneve Korce April 7, 12:52

  O Katran Hoxha
  Po ato fotot e Ervin Salianjit qe po ben fushate ne Korce me Banden Famekeqe tè 5 Dyqaneve Pse nuk e shikon ti more katran!!
  Salianji ne krye i rrethuar nga ata ne njerin krah ka tè denuarin me 10 vjet per prostitucion ne tjetrin per vrasje por qe fale markelian kuqos gjykates ime I korruptuar kane shpetuar Drejtesise- ndersa turma mbrapa jane pjesetaret e bandes
  Do foto ne Facebook i kane reklamuar I bejne karshillek tè gjitheve – !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim