Sërish aksident në Durrës, përplaset për vdekje 7-vjeçarja

March 9, 2018 20:33

Sërish aksident në Durrës, përplaset për vdekje 7-vjeçarja

Në fshatin Rrotull, Ishëm, Durrës shtetasi Rexhep Dama 24 vjeç, duke drejtuar mjetin tip Benz ka aksidentuar sot fëmijën e mitur me iniciale A.H. 7 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë.

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor po kryejnë veprimet e mëtejshme procedurale në zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe arrestimin e shtetasit të mësipërm.

o.j/dita

March 9, 2018 20:33
Komento

1 Koment

  1. Nik March 10, 16:24

    A ju qifsha beenzat mor shkerdhata kokpalar.zbritet nga gomari dhe moret beeenza!pordhacet e mutit rrobt ku ti keni ju a qifsha s keni lene me femije te vogel dhe njerez te moshuar pa vrare.ptuu rrac e mutit

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*